Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

2015/2016-os tanév

Eddigi versenyeredmények 2015/16-os tanév : ITT


2016.05.11.

Megyei német nyelvi írásbeli verseny

Kovács Bálint I. hely

Cuellar Magyar Ádám I. hely

Petrik Áron II. hely

Richter Zsolt II. hely

Skrinyár Simon III. hely

Csepregi Antónia V. hely

Nagy Alexandra VI. hely

Mári Lilla VII. hely


2016.05.07.

Regionális szavalóverseny - Tata

Dubiel Mercedes - Bronz fokozat


2016.04.24.

Herman Ottó Országos Biológia verseny - megyei döntő

Arnóczky Lóránt I. hely
Darmstädter Ádám I.hely
Réti Bence II.hely


2016.04.28-29.

Matekguru matematika csapatverseny - országos döntő VI.hely

Csapattagok: Hérics Milán, Nagy Alexandra, Szilvási Emese, Takács Katalin


2016.04.21.

Lábas Antal Informatikai Emlékverseny

Varga Hanna II. hely
Spiák István III. hely


2016.04.19.

Városi angol tesztíró verseny

Tóth Levente I. hely
Szentesi Dániel II.hely
Pákai Tamás II.hely


2016.04.17.

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny - megyei döntő

Mári Lilla II.hely
Vadócz Péter III.hely
Ódor Boglárka V.hely


2016.04.15.

Tudásbajnokság matematika megyei döntő

Darmstädter Ádám III. hely


2016.04.08.

Megyei német mesemondó verseny

Dubiel Mercedes különdíjas lett


2016.04.04.

Városi Környezetvédelmi csapatverseny

3.b II. hely
Csapattagok: Fojt Anna, Jackl Vivien, Varga Hanna, Vrba Dorottya
5.b II. hely
Csapattagok: Balogh Titanilla, Nagy Alexandra, Polgár Fruzsina, Szilvási Emese


2016.03.18.

Bendegúz nyelvÉSZ verseny megyei forduló

Varga Hanna IV. hely


2016.03.17

Városi Természetismereti verseny

Iskolánk csapata a Városi Természetismereti versenyen II. helyezést ért el.
A csapat tagjai, Pintér Dávid 6.b, Pákai Tamás 7.b, Arnóczky Lóránt 8.b tanulók.
Felkészítő tanár: Tóthné Guba Zsuzsanna



2016.02.29

Matek Guru Matematikai Csapatversenyen

az 5.b osztály csapata a DÖNTŐBE jutott!
Csapattagok: Nagy Alexandra, Szilvási Emese, Takács Katalin, Hérics Milán


2015.12.10.

"Népek karácsonya" - városi angol/német csapatverseny

Angol csapat: I. hely
Német csapat: II. hely
Angolos csapattagok: Sebestyén Dóra, Pákai Tamás, Nagy Anna, Vakán Vivien
Németes csapattagok: Csepregi Antóia, Ulrich Márk, Kovács Bálint, Dubiel Mercedes


 

2015.11.16.

"A négy elem meg én" - városi környezetvédelmi csapatverseny

7.b II. hely
8. b III.hely
7.b osztály csapattagjai: Damstädter Ádám, Fazekas Miklós, Wittmann Bence
8.b osztály csapattagjai: Dankó Gréta, Kepess Imola, Sebestyén Dóra


 

2016.01.25

BOLYAI MATEMATIKAVERSENY DÖNTŐ feladatsorok: ITT


2015.11.26

BOLYAI MATEMATIKAVERSENY III. forduló letöltése: ITT


2015.10.09

BOLYAI MATEMATIKAVERSENY II. forduló letöltése: ITT


2015.09.04

BOLYAI MATEMATIKAVERSENY I. forduló letöltése: ITT

 

Kertvárosi ÁMK Bolyai János Általános Iskolája - 2800 Tatabánya, Hadsereg utca 40/a - Telefon: 34/311-772