Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

2013/2014-es tanév

 

 

2014. 05.14.

"JÓ SZERENCSÉT!" helytörténeti vetélkedő

II. helyezett: Polgár Fruzsina 3.b osztály
Felkészítő tanár: Géber Nóra

BENDEGÚZ Megyei Tudásbajnokság

IV. helyezett: Pintér Dávid 4.a osztály
VI. helyezett: Vadócz Péter 4.a osztály
Felkészítő tanár: Kovács Zsuzsanna

BENDEGÚZ Megyei Verseny- Szövegértés

VII. helyezett: Götz Tamás Márk 3.b osztály
Felkészítő tanár: Géber Nóra

BENDEGÚZ Megyei Verseny - Környezet

IX. helyezett: Götz Tamás Márk 3.b osztály
Felkészítő tanár: Géber Nóra

2014. 05.06

TEKI-TOTÓ Országos Matematika Verseny

Arany fokozat: Rimóczi Nikolett Katalin, Sipőcz Kitti, Pusztay Szabolcs 2.a osztály
Felkészítő tanár: Nagyné Pirka Beáta

Megyei Bendegúz Matematika verseny

VI. helyezett:Pusztay Szabolcs 2.a osztály
Felkészítő tanár: Nagyné Pirka Beáta


2014. 04.30

Herman Ottó Országos Biológia Verseny Megyei Döntő KÉPEK!

I. helyezett: Győre Attila 8.a osztály
IV. helyezett: Horváth Szonja 7.b osztály
V. helyezett: Bene Balázs 8.a osztály
V. helyezett: Halász Debóra 7.b osztály
VI. helyezett: Fábián László
Felkészítő tanár: Tóthné Guba Zsuzsanna

Kaán Károly Országos Természet-és Környezetismeret Verseny Megyei Döntő

I. helyezett: Szilvási Artúr 6.b osztály
III. helyezett: Pákai Tamás 5.b osztály
IV. helyezett: Arnóczky Lóránt 6.b osztály
V. helyezett: Réti Bence 6.b osztály
Felkészítő tanár: Tóthné Guba Zsuzsanna


2014. 04.16

Szivárvány újság által szervezett országos tanulmányi versenyen végzett munkáért arany fokozatban részesült:

Horváth Kíra, Dornyi Ádám, Balogh Ferenc, Götz Nikolett, Kovács Tamara, Nagy Lara Amina 1.a osztály
Felkészítő tanár: Halmi Ágnes

Szivárvány újság által szervezett országos matematika versenyen:

VIII. helyezett: Horváth Kíra 1. a osztály
Felkészítő tanár: Halmi Ágnes

Kistérségi Tanulmányi Verseny - Természetismeret

III. helyezett: Darmstädter Ádám 5.b osztály, Arnóczky Lóránt 6.b osztály, Horváth Szonja 7.b osztály, Győre Attila 8.a osztály
Felkészítő tanár: Tóthné Guba Zsuzsanna

Környei Kistérségi Tanulányi Verseny - matematika

I. helyezett: Cuellar-Magyar Ádám 5.b osztály
Felkészítő tanár: Polányiné Schatz Anikó

Vértesszőlősi Kortárs Versmondó Verseny

II. helyezett: Dubiel Mercedes Anna 3.b osztály
Felkészítő tanár: Dubiel Csilla


2014. 04.02

7mérföldes verseny - területi döntő

IV.helyezés: Agócs Attila István, Mári Lilla Vivien, Likota Márk, Ódor Boglárka
Felkészítő tanár: Géber Nóra


2014. 04.01

Lábas Antal Informatikaverseny - Szövegszerkesztés

II. helyezés: Dornyi László Péter 7.b osztály
Felkészítő tanár: Gyugáné Spitzer Gabriella


2014. 03.22

Hevesy György Országos Kémiaverseny Megyei Döntő

II. helyezés: Bene Balázs 8.a osztály
IV. helyezés: Hubert Henrik 8.a osztály
Felkészítő tanár: Petroviczné Gál Ibolya


2014. 03.20

Városi Környezetvédő Verseny

I. helyezés: Vadócz Péter, Kovács Bálint, Kovács Péter, Darmstädter Máté 4.a osztály
Felkészítő tanár: Kovács Zsuzsanna

II. helyezés: Hérics Milán, Mári Lilla, Ódor Boglárka, Takács Katalin 3.b osztály
Felkészítő tanár Géber Nóra


2014. 03.10

BENDEGÚZ- Arany fokozat

Környezet: Götz Nikolett 1.a osztály
Felkészítő tanár: Halmi Ágnes

Környezet-irodalom: Götz Tamás Márk 3.b osztály
Felkészítő tanár: Hetényiné Gál Matild

Matematika: Jackl Nikolett 1.b osztály
Felkészítő tanár: Vasadiné Fódi Mariann

Pusztay Szabolcs 2.a osztály
Felkészítő tanár: Nagyné Pirka Beáta

Pintér Dávid 4.a osztály
Felkészítő tanár: Kovács Zsuzsanna

 

2014. 02.25

Városi Rajzpályázat - Bánhidai Jókai Mór Általános Iskola szervezésében

I. helyezés: Polgár Fruzsina 3.b osztály
II. helyezés: Nagy Alexandra 3. b osztály
III. helyezés: Tóth Anna 3. b osztály
Felkészítő tanár: Cserhalminé Péter Gizella


2014. 02.20

Természetvédelmi Verseny

I. helyezés: Bene Balázs, Győre Attila, Fábián László 8. a osztály
Felkészítő tanár: Tóthné Guba Zsuzsanna


2014. 02.20

Angol szövegértési verseny

III. helyezés: Horváth Szonja 7.b osztály
Felkészítő tanár: Nagyné Túri Krisztina

Német Szövegértési Verseny

II. helyezés: Hocsák Dorka 7. b osztály
II. helyezés: Cuellar-Magyar Ádám 5.b, Szilvási Artúr 6.b osztály
III. helyezés: Richter Zsolt 5.b,
Felkészítő tanár: Simon Éva

Megyei Versíró Verseny (Váci Mihály Ált. Isk. Dózsa György Ált. Iskola Telephelye által szervezett)

I. helyezés: Hérics Milán 3.b osztály
Felkészítő tanár: Géber Nóra

Országos Szépíró Verseny megyei forduló

II. helyezés: Komár Krisztina 2. b osztály
III. helyezés: Neuhauser Tamás 2. b osztály
Felkészítő tanár: Hetényiné Gál Matild


2014. 02.11.

Holenda Barnabás Matematikaverseny

4.a osztály: Skrinyár Simon 13., Radics Erik, Bierbauer Csenge 14., Kovács Bálint 16., Pfau Réka 26. helyezést érte el.
Felkészítő tanár: Kovács Zsuzsanna


2014. 01.29

Bolyai Matematikaverseny

HELYEZETTEK

Kölcsey Anyanyelvi Verseny

IV. helyezés: Mári Lilla Vivien 3.b osztály
Felészítő tanár: Géber Nóra


2013.12.11.

Megszólal a képzelet - fogalmazási verseny

Különdíj: Wittman Bence 5.b osztály
Felkészítő tanár: Brunner Ferencné

Megyei versíró verseny (Dózsa iskola)

I. helyezés: Hérics Milán 3.b osztály
Felkészítő tanár: Géber Nóra


2013.12.03

Bolyai Matematikaverseny III. forduló letöltése ITT
Beküldési határidő: 2013. december 16.

Bolyai Matematikaverseny II. forduló letöltése ITT
Beküldési határidő: 2013.november 27.

Bolyai Matematikaverseny I. forduló letöltése ITT
Beküldési határidő: 2013.október 23.


2013.11. 23.

Városi Kémiaverseny

I. helyezés: Bene Balázs, Horváth Kristóf, Hubert Henrik 8.a osztály
Felkészítő tanár: Petroviczné Gál Ibolya


2013.11.13.

Megyei német nyelvű verseny

III. helyezés: Hubert Henrik 8.a osztály
V. helyezés: Bene Balázs Mihály 8.a osztály
Felkészítő tanár: Simon Éva


2013.11.04.

Bolyai Matematika csapatverseny - megyei

IV. helyezés: Agócs Attila, Hérics Milán, Nagy Alexandra, Takács Katalin 3.b osztály
Felkészítő tanár: Géber Nóra


 

 

Kertvárosi ÁMK Bolyai János Általános Iskolája - 2800 Tatabánya, Hadsereg utca 40/a - Telefon: 34/311-772